fbpx
Plik został dodany do schowka
Plik jest już w schowku

Maszty

Maszty pojedyncze

W celu ochrony pojedynczych urządzeń na dachu stosujemy zwód pionowy o odpowiedniej wysokości tak aby te urządzenia znajdowały się w przestrzeni chronionej, który tworzy ten zwód. W Naszej ofercie takimi zwodami pionowymi są maszty odgromowe na pojedynczej stopie betonowej. Maszty te zbudowane są z:

• obciążnika betonowego
• podkładki PCV (pod obciążnik)
• iglicy pionowej

Wysokiej jakości materiały (mrozoodporny beton oraz stal cynkowana ogniowo), które użyte są do budowy masztu dają gwarancję bezpiecznej i wieloletniej ochrony, eksploatacji bez korozji. Wszystkie maszty w Naszej ofercie mają tak obliczone obciążniki, że wykonawca nie musi ich kleić do pokrycia dachowego w żadnej strefie wiatrów RP.

Maszty na trójnogu

Maszty na trójnogu to stalowa ocynkowana ogniowo konstrukcja stojąca na trzech stopach betonowych. Produkujemy je w wysokościach od 3 do 10m. Jest to wysoki zwód pionowy dający ochronę dla zespołu urządzeń na dachu obiektu. Dostarczany jest zawsze w komplecie i składa się z następujących elementów:

• komplet obciążników
• podstawa stalowa oraz podpory
• iglica pionowa

Montaż przy pomocy instrukcji jest łatwy i szybki. Wszystkie Nasze maszty mają tak dobrane obciążniki, że wykonawca instalacji nie ma obowiązku klejenia ich do pokrycia dachowego. Bardzo często maszty wysokie są stosowane zamiennie za maszty niskie, gdzie jednym masztem wysokim chronimy grupę urządzeń i eliminujemy kilka lub kilkanaście innych masztów.