O firmie

an-kom, siedziba firmy

Witaj w AN-KOM!

Miło Cię widzieć – rozgość się, rozejrzyj po odświeżonej witrynie i zobacz, jak się zmieniamy!

Na pewno nie będziemy zanudzać Cię suchymi faktami i tym, jacy to jesteśmy super.

Doskonale wiemy, że w zakładkę „O nas” klikasz po to, by poznać potencjalnego partnera w biznesie – i słusznie!

Szybki strzał: Jak to się zaczęło

Tradycja naszej firmy sięga 1996 r., kiedy Właściciele postanowili zagospodarować tworzącą się niszę w branży elektrycznej, rozpoczynając produkcję i sprzedaż elementów do instalacji odgromowych na potrzeby obiektów przemysłowych i budynków mieszkalnych.

Skąd nazwa: AN-KOM

To proste, „AN” od lokalizacji w Andrychowie, a „KOM” to skrót od komety, czyli nawiązanie do szybkości działania, będącej jedną z naszych sił. Nazwa zobowiązuje, więc trzymamy się dobrych zasad.

Zobacz co możemy ci dać

Niezależnie od tego, czy jesteś wielkim hurtownikiem, profesjonalnym instalatorem, czy cenionym projektantem – u nas znajdziesz to, czego szukasz. Ponadto wiedz, że AN-KOM to GWARANCJA:

bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktów, które badamy i analizujemy na bieżąco we współpracy z: Biurem Badawczym ds. Jakości w Lublinie, Politechniką Krakowską, Instytutem Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy w Warszawie oraz Instytutem Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie

dopasowanego asortymentu do potrzeb krajowego rynku elementów instalacji odgromowych

elastyczności i szybkiej reakcji (48h) na zmieniające się warunki inwestycji – kompetentni doradcy techniczno-handlowi są do Twojej dyspozycji, zawsze

dobrego partnerstwa biznesowego opartego na takich wartościach jak: ZAUFANIE, SZACUNEK, EMPATIA i chęci niesienia pomocy w kryzysowych sytuacjach

niezbędnego wsparcia merytorycznego, dzięki szkoleniom produktowym i praktycznym,

korzyści płynących z wielu lat doświadczeń i działania w branży techniki odgromowej

Nic o nas bez nas

Od zawsze patrzyliśmy w przyszłość, odważnie planując na dekady do przodu. Dzięki temu konsekwentnie nabieraliśmy cennego doświadczenia, które dziś owocuje w postaci:

 • najnowocześniejszego parku maszynowego,
 • wyselekcjonowanej kadry kreatywnych inżynierów i techników, rodzinnych więziach,
 • dostępnością naszych produktów w każdym zakątku Polski.

Działamy etycznie w oparciu o sprawdzone rozwiązania i stosujemy autorskie, dobre praktyki, które świetnie spisują się w procesie produkcyjnym oraz w kontaktach handlowych.

Rodowe srebra

Ziemia Andrychowska to nasze miejsce na ziemi, miejsce pełne inspiracji z widokiem na szczyty górskie – symbol wytrwałości w dążeniu do celu.

Jesteśmy dumni, że to właśnie tutaj przyszło nam żyć, pracować i tworzyć swoją historię. Jako nieliczni zadajemy sobie trud, by wyłuskać wartościowych ludzi z lokalnego rynku pracy. Pielęgnujemy ich rozwój, a oni odpłacają się nam rzetelną pracą i lojalnością w oparciu o trwałe relacje, jak w rodzinie.

Jesteśmy zwolennikami lokalnego patriotyzmu, dając zatrudnienie mieszkańcom Andrychowa i okolic oraz zaopatrując się w potrzebne towary i usługi u tutejszych przedsiębiorców.

Czy wiesz, że...

pionierem polskiej techniki odgromowej był Jan Herman Osiński?

Już w 1784 r. wydał swoje dzieło „Sposób ubezpieczający życie i majątek od piorunów”, będące pierwszą pracą w tematyce inżynierii elektrycznej na ziemiach polskich.

Idziemy jak burza

Kiedy niebo spowiją ciemne chmury, horyzont błyska, a z oddali słychać złowrogie dudnienie to wiedz, że coś się dzieje – nadchodzi burza! My uwielbiamy burzę… mózgów! Nasz team konstrukcyjny, zwanym popularnie działem „ar-end-di” codziennie wywołuje w warunkach laboratoryjnych burzę pomysłów, której efektem są błyskawice kreatywności oraz deszcz innowacyjnych rozwiązań i udoskonaleń. Wszystko po to, aby każdy klient pracował i spał spokojnie podczas szalejących sił natury.

Tyle o nas – jak widzisz, cała układanka to majstersztyk, który szlifowaliśmy latami. Zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt w takiej formie, jakiej lubisz!

Nasze rozwiązania

Twoje bezpieczeństwo

Nasz zespół

Józef Przystał

Właściciel
Romana Przystał

Romana Przystał

Właściciel
Sławomir Przystał

Sławomir Przystał

Dyrektor produkcji

Masz pytania?

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (AN-KOM 2 Sp. z o.o., Inwałd, ul. ks. Władysława Bukowińskiego 15, 34-120 Andrychów, NIP: 5512653446)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).