fbpx
Plik został dodany do schowka
Plik jest już w schowku

O firmie

an-kom, siedziba firmy

Witaj w AN-KOM!

Miło Cię widzieć – rozgość się, rozejrzyj po odświeżonej witrynie i zobacz, jak się zmieniamy!

Na pewno nie będziemy zanudzać Cię suchymi faktami i tym, jacy to jesteśmy super.

Doskonale wiemy, że w zakładkę „O nas” klikasz po to, by poznać potencjalnego partnera w biznesie – i słusznie!

Szybki strzał: Jak to się zaczęło

Tradycja naszej firmy sięga 1996 r., kiedy Właściciele postanowili zagospodarować tworzącą się niszę w branży elektrycznej, rozpoczynając produkcję i sprzedaż elementów do instalacji odgromowych na potrzeby obiektów przemysłowych i budynków mieszkalnych.

Skąd nazwa: AN-KOM

To proste, „AN” od lokalizacji w Andrychowie, a „KOM” to skrót od komety, czyli nawiązanie do szybkości działania, będącej jedną z naszych sił. Nazwa zobowiązuje, więc trzymamy się dobrych zasad.

Zobacz co możemy ci dać

Niezależnie od tego, czy jesteś wielkim hurtownikiem, profesjonalnym instalatorem, czy cenionym projektantem – u nas znajdziesz to, czego szukasz. Ponadto wiedz, że AN-KOM to GWARANCJA:

bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktów, które badamy i analizujemy na bieżąco we współpracy z: Biurem Badawczym ds. Jakości w Lublinie, Politechniką Krakowską, Instytutem Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy w Warszawie oraz Instytutem Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie

dopasowanego asortymentu do potrzeb krajowego rynku elementów instalacji odgromowych

elastyczności i szybkiej reakcji (48h) na zmieniające się warunki inwestycji – kompetentni doradcy techniczno-handlowi są do Twojej dyspozycji, zawsze

dobrego partnerstwa biznesowego opartego na takich wartościach jak: ZAUFANIE, SZACUNEK, EMPATIA i chęci niesienia pomocy w kryzysowych sytuacjach

niezbędnego wsparcia merytorycznego, dzięki szkoleniom produktowym i praktycznym,

korzyści płynących z wielu lat doświadczeń i działania w branży techniki odgromowej

Nic o nas bez nas

Od zawsze patrzyliśmy w przyszłość, odważnie planując na dekady do przodu. Dzięki temu konsekwentnie nabieraliśmy cennego doświadczenia, które dziś owocuje w postaci:

  • najnowocześniejszego parku maszynowego,
  • wyselekcjonowanej kadry kreatywnych inżynierów i techników, rodzinnych więziach,
  • dostępnością naszych produktów w każdym zakątku Polski.

Działamy etycznie w oparciu o sprawdzone rozwiązania i stosujemy autorskie, dobre praktyki, które świetnie spisują się w procesie produkcyjnym oraz w kontaktach handlowych.

Rodowe srebra

Ziemia Andrychowska to nasze miejsce na ziemi, miejsce pełne inspiracji z widokiem na szczyty górskie – symbol wytrwałości w dążeniu do celu.

Jesteśmy dumni, że to właśnie tutaj przyszło nam żyć, pracować i tworzyć swoją historię. Jako nieliczni zadajemy sobie trud, by wyłuskać wartościowych ludzi z lokalnego rynku pracy. Pielęgnujemy ich rozwój, a oni odpłacają się nam rzetelną pracą i lojalnością w oparciu o trwałe relacje, jak w rodzinie.

Jesteśmy zwolennikami lokalnego patriotyzmu, dając zatrudnienie mieszkańcom Andrychowa i okolic oraz zaopatrując się w potrzebne towary i usługi u tutejszych przedsiębiorców.

Czy wiesz, że...

pionierem polskiej techniki odgromowej był Jan Herman Osiński?

Już w 1784 r. wydał swoje dzieło „Sposób ubezpieczający życie i majątek od piorunów”, będące pierwszą pracą w tematyce inżynierii elektrycznej na ziemiach polskich.

Idziemy jak burza

Kiedy niebo spowiją ciemne chmury, horyzont błyska, a z oddali słychać złowrogie dudnienie to wiedz, że coś się dzieje – nadchodzi burza! My uwielbiamy burzę… mózgów! Nasz team konstrukcyjny, zwanym popularnie działem „ar-end-di” codziennie wywołuje w warunkach laboratoryjnych burzę pomysłów, której efektem są błyskawice kreatywności oraz deszcz innowacyjnych rozwiązań i udoskonaleń. Wszystko po to, aby każdy klient pracował i spał spokojnie podczas szalejących sił natury.

Tyle o nas – jak widzisz, cała układanka to majstersztyk, który szlifowaliśmy latami. Zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt w takiej formie, jakiej lubisz!

Nasze rozwiązania

Twoje bezpieczeństwo

Nasz zespół

Józef Przystał

Właściciel
Romana Przystał

Romana Przystał

Właściciel
Sławomir Przystał

Sławomir Przystał

Dyrektor produkcji

Masz pytania?