fbpx
Plik został dodany do schowka
Plik jest już w schowku

Maszty odgromowe

maszty odgromowe

Specjalizujemy się w produkcji lekkich masztów odgromowych do ochrony wystających fragmentów dachu i umieszczonych na nim urządzeń. Elementy te, z racji tego, że położone najwyżej, są najbardziej narażone na przyjęcie uderzenia pioruna. Dlatego tworząc instalację odgromową, nie można zapomnieć o ich prawidłowym zabezpieczeniu, właśnie za pomocą masztów.

Co wyróżnia nasze produkty?

Maszty odgromowe wykonujemy ze stali nierdzewnej, pomiedziowanej i cynkowanej ogniowo, dzięki czemu zachowują wieloletnią trwałość i wykazują świetną odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Są dostępne w kilku średnicach i długościach. Dostosowane do strefy wiatrów RP I, II, III Są masztami wolnostojącymi ( bez klejenia )
Przy montażu zgodnie z instrukcją i zaleceniami pozostają w pełni stabilne.

Oczywiście każdy z masztów sprzedajemy w zestawie z betonowymi obciążnikami i komponentami umożliwiającymi łatwy montaż. Posiadamy w ofercie maszty izolowane , do przewodów wysokonapięciowych , do klatek ochronnych .W komplecie zawsze dostarczamy : obciążniki, podstawy PVC, złącze do połączenia ze zwodem . Dodatkowo można zakupić zestawy regulacyjne , które mimo pochylenia dachu pozwolą ustawić maszt w pionie.

Jako wytwórcy wiemy, jak często założenia projektowe wymagają zastosowania nieszablonowych rozwiązań, więc część oferowanych przez nas rozwiązań realizujemy na indywidualne zamówienie, zgodnie z potrzebami klienta. Poza tym zapewniamy możliwie zróżnicowany asortyment. W razie wątpliwości doradzamy w kwestii doboru produktów. Dołączamy do nich także kartę ze specyfikacją i zaleceniami dotyczącymi instalacji.