fbpx
Plik został dodany do schowka
Plik jest już w schowku

Systemy odgromowe

SYSTEMY ODGROMOWE

Produkujemy i oferujemy wszystko, co niezbędne do wykonania bezpiecznych, odpornych na korozję i przystosowanych do wieloletniej eksploatacji systemów odgromowych. Nasze towary przeznaczone są do montażu w obiektach przemysłowych i mieszkalnych, w tym także domów jednorodzinnych. Potwierdzeniem deklarowanej wysokiej jakości są wyniki badań prądowych , mechanicznych i środowiskowych .

Kładziemy ogromny nacisk na aspekt techniczny oferowanych produktów, wyrobów, dlatego każdy wprowadzany do naszej propozycji artykuł poddajemy badaniom. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy Państwu dopracowane komponenty, które doskonale sprawują się w trudnych warunkach!

Niemniej zachęcamy, by wykonać ją w każdym budynku. Dlaczego? Bo ponosząc jednorazowe koszty inwestycyjne, zapewniacie sobie Państwo bezpieczeństwo i chronicie swoje mienie.

Decydując się na piorunochron:

  • chronicie Państwo siebie i swoich bliskich (także klientów i pracowników przebywających na terenie obiektów przemysłowych) przed porażeniem od pioruna
  • znacząco podwyższacie bezpieczeństwo lokalu
  • wyraźnie obniżacie ryzyko uszkodzenia instalacji elektrycznej, komina, dachu, ścian, sprzętów podłączonych do zasilania oraz wybuchu pożaru, do których może dojść w następstwie wyładowań atmosferycznych
  • redukujecie straty materialne wynikające z ewentualnych awarii
  • oszczędzacie pieniądze, które musielibyście wydać na remont budynku i naprawę urządzeń
  • podwyższacie swój komfort psychiczny – wiecie, że nic Wam nie grozi, bo instalacja zminimalizuje skutki uderzenia pioruna.