Oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu

Zaglądając tu, zapewne nie szukasz pracy, a chcesz rozpocząć nowy, lepszy rozdział swojej kariery. I dobrze.

Dlatego wiedz, że my – AN-KOM – zrobimy wszystko, aby Twoje plany stały się rzeczywistością, a Ty częścią naszego zespołu.

Produkcja >

Pracownik produkcji

Zadania:

  • praca przy linii produkcyjnej , obsługiwanie maszyn, urządzeń,
  • realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych poda kątem jakości i wydajności pracy,
  • kontrola wyrobów w trakcie produkcji,
  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP,

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w  systemie 3- zmianowym,
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność wykonywania prac ślusarskich,

Oferujemy:

  • odpowiedzialną, różnorodną i pełną wyzwań pracę,
  • stabilnie warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w bardzo doświadczonym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • świadczenia socjalne.

Wyślij nam CV

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

    Aby wysłać zgłoszenie, wybierz plik ze swoim CV

    Maksymalna wielkość pliku to 10 MB

    OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (AN-KOM Józef Przystał, INWAŁD ul. Bukowińskiego 15, 34-120 Andrychów, NIP 551-165-53-19)
    2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
    3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
    4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
    5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
    7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

    *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).